Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op slechts 450 meter ver van het Mozaïekmuseum, heeft Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia een eenvoudige toegang tot Sirkeci treinstation dat op 500 meter afstand ligt.

Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia heeft 1 slaapkamer. Dit appartement heeft 1 badkamer.

Gasten kunnen genieten van Europese maaltijden in Seven Hills Restaurant, dat op 150 meter afstand ligt.

Dit 1-badkamer appartement is 2 km verwijderd van het Istanbul Museum voor Moderne Kunst te vinden. Dit appartement ligt in de Historisch Centrum Sultanahmet wijk van de stad van Istanboel. Deze 1-slaapkameraccommodatie heeft goede verbindingen met veel bezienswaardigheden en ligt op een korte afstand van Havatas transfer busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia Istanboel
Blue Diana Hotels
Mobiele prijsaanbieding

Blue Diana Hotels

6.9
Aangenaam 13 beoordelingen
434 m van de accommodatie
Hagia Sophia Luxury Home 201
Mobiele prijsaanbieding

Hagia Sophia Luxury Home 201

4.0
Behoorlijk 1 beoordeling
882 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
Hagia Sophia Luxury Home
Mobiele prijsaanbieding

Hagia Sophia Luxury Home

5.0
Behoorlijk 4 beoordelingen
896 m van de accommodatie
USD 82 USD 74
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Istanboel Sabiha Gokcen
    46 km

    Treinstations

    Cankurtaran Train Station
    300 m

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Ligt Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia hotel in de buurt van het stadscentrum?
      Het stadscentrum van Istanboel kan worden bereikt binnen 10 minuten lopen vanaf Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia hotel.
    • 🕌
      Welke populaire attracties liggen in de buurt van Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia hotel?
      Het verkennen van de Süleymaniye-moskee, binnen 25 minuten wandelafstand van Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia hotel, en de Sultan Ahmetmoskee, op 500 meter afstand, is een echte aanrader.
    • 🔤
      Welke talen worden gesproken door het personeel van dit hotel in Istanboel?
      Het personeel van dit hotel in Istanboel zal u in het Duits, Engels, Turks en Russisch helpen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Istanboel Sabiha Gokcen
    46 km

    Treinstations

    Cankurtaran Train Station
    300 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sea View Room With Balcony,In Middle Of Ayasofia Istanboel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten